Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vybavení apartmánů Mikulov

 

Všechny apartmány jsou vybaveny novým nábytkem, kvalitními matracemi, kuchyňské linky na míru – kompletně vybavené pro samostatné vaření-nádobí , včetně lednice s mrazícím odd., keramickou varnou deskou, var.konvicí a mikrovlnkou. Dále jsou všechny apartmány vybaveny WIFI s možností kabelového připojení na internet, TV 80cm, ….

Každý apartmán má vlastní samostatnou koupelnu s WC.

 

Popis apartmánů

apartmán

výměra

m2

postel/

přistýlka

výbava kuch. linky

terasa

m2

koup+ WC

podkroví

52

3/2+1

2plot.varná deska,+ standardní výbava, klimatizace,

nádobí 6 sad

12

ano

1.patro

54

5/1

4plot.varná deska,+ standardní výbava, nádobí 6 sad

 

6

ano

 

 Penzion je zásadně nekuřácký, vybavený automatickou signalizací kouře a děkujeme všem našim hostům, že v objektu nekouří

 

V podkroví jsou 2 obytné pokoje s kuch.koutem , zvýšená podesta pro příležitostné spaní pro děti i dospělé - dvě matrace, v jídelně je rozkládací pohovka š.150cm. Podlahová krytina - koberec. Dále je k dispozici terasa s výhledem na panorama zámku .

 

V 1.patře jsou 2 obytné pokoje s kuch.koutem. V ložnici jsou 3 samostatné postele + 2  postele v prostoru odděleného závěsem. V jídelně je rozkládací pohovka š.150cm. Podlahová krytina – koberec. Je  Vám k dispozici terasa.

 

Pro děti máme kvalitní skládací postýlku a jídelní židličku.

 

Pro děti od 6 do 15-ti let jsme postavili dětskou trampolínu, její používání se řídí provozním řádem ,který je zde na stránkách zveřejněn (v sekci FOTOALBUM). Upozorňujeme, že používání je vyhrazeno pouze dětem za přímého dozoru rodičů nebo osoby starší 18-ti let a použití je pouze na vlastní nebezpečí. Použitím této trampolíny souhlasí uživatelé s tímto provozním řádem. Přejeme  Vašim dětem hodně radosti z pohybu .

 

 Pro všechny ubytované je k dispozici společné užívání zahrady s pergolou a příp.garáž pro uskladnění kol. Venkovní posezení pro 12 osob je vybaveno zahradním nábytkem a relaxační houpačkou.